

Сумка спортивна чорна 56х35х21 Sport 2068BK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Зручна спортивна сумка – незамінний атрибут будь-якого спортсмена.
Незважаючи на свою компактність, сумка дуже містка завдяки добре продуманій конструкції. Для зручності спортсмена сумка оснащена двома звичайними ручками, а також передбачено довгу ручку для перенесення на плечі.
Місткість: 41л
Розміри: 56 х 35 х 21 см.
Матеріал: оксфорд
Колір: чорний.
Страна виробництва: Китай.
Ключові особливості
наших товарів
Найкраща якість.
Висока якість продукції у співвідношенні ціни Вас приємно здивує.
Широкий асортимент.
Великий вибір продукції для спорту, відпочинку та туризму.
Першокласний сервіс.
Ми завжди готові проконсультувати кожного і допомогти підібрати найбільш відповідне оснащення з урахуванням потреб клієнта.
Раді всім і кожному.
Ми реалізуємо спортивне та туристичне спорядження як для приватних осіб, так і для спортивних секцій, навчальних закладів, тренажерних залів.
Чому
нам можна довіряти?
Наша Компанія вже близько 7-ми років допомагає покупцям знайти ідеальні рішення.
Максимально клієнтоорієнтовані та відкриті. Персонально підходимо до виконання замовлення кожного клієнта.
Топ
категорій
Як ми
працюємо?
Оформлення заявки на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів за необхідності
Оплата зручним способом
Отримайте Ваш товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | World Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 41 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 56 см |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 534 ₴

